Internetowy sklep z tapetami Muraspec

Internetowy sklep z tapetami Muraspec

Tapety renomowanej brytyjskiej marki Muraspec, znane i cenione na rynku obiektowym (hotele, biura i restauracje), teraz dostępne są również dla klienta indywidualnego. Od lipca działa internetowy sklep marki Muraspec pod adresem www.tapety.online w którym klienci detaliczni mogą zaopatrywać się w jednostkowy asortyment.  W ofercie sklepu gama wzorów klasycznych (tapety jednolite, w pasy, typu damask), motywy  kwiatowe, botaniczne oraz szeroka paleta dekoracji geometrycznych, w tym również motywy 3D.  Wszystkie tapety mają najwyższą obiektową jakość oraz szerokość dostosowaną do potrzeb jednostkowych zastosowań (są to tzw. tapety wąskie o szerokości 70-90 cm).

W ofercie sklepu internetowego Muraspec dostępne są klasyczne tapety winylowe oraz fototapety (kolekcja Wallmotion – cyfrowe nadruki na podkładzie z winylowych tapet). Są tu również kleje i akcesoria do tapet, obrazy akustyczne (nowość), farba i tapeta tablicowa. Docelowo w planach jest też outlet.

Czytelna nawigacja strony www oraz uporządkowany asortyment pozwalają  w prosty sposób i zrobić zakupy

–  Sklepem internetowym wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych, którzy potrzebują tapet o wysokiej, obiektowej jakości w jednostkowych ilościach. Dotychczas realizowaliśmy praktycznie wyłącznie hurtowe zamówienia takich inwestycji jak hotele, biura, restauracje.  Nasz sklep internetowy jest otwarciem się na klienta indywidualnego, a także na projektanta wnętrz prywatnych – mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Polska.

Wszystkie tapety produkowane są w Anglii, w fabryce Muraspec w East Peckham. Czas oczekiwania na zamówienie  to ok 3-4 tygodnie.

Dodaj komentarz