Lemir – prestiżowa marka produktów oświetleniowych

Lemir – prestiżowa marka produktów oświetleniowych

W wielu mieszkaniach wybór elementów ozdobnych jest zostawiony jako końcowy etap remontu. Jednak w przypadku punktów świetlnych dobrze jest się zastanowić nad ich rozmieszczeniem już podczas prac budowlanych. Dlaczego? Ponieważ wtedy z łatwością zmienimy miejsca punktów świetlnych, a nawet możemy pokusić się o światło wpuszczone w podwieszany sufit. Oczywiście, możemy też elektrykę zostawić bez zmian i zawiesić lampy w tych samych miejscach. Ale jakie lampy są teraz modne?

​Lemir – klasyczne komplety lamp

Choć zasada noszenia paska, torebki i butów w tym samym kolorze jest obecnie kultywowana przez starsze pokolenie, to można z niej wiele wyciągnąć pod kątem aranżacji wnętrz. Zasada wybierania produktów przez wzgląd na kolor, wzór czy styl, świetnie sprawdza się przy wybieraniu oświetlenia! Spójne elementy, jak lampy Lemir, będą wyglądać lepiej niż wybranie każdej pozycji z innej kolekcji. Choć oczywiście nie musimy wybierać całego kompletu z jednej kolekcji, to gdy znajdziemy między produktami jakieś nawiązanie, jak choćby kolor, będą razem lepiej wyglądać.

Na szczęście można też znaleźć kolekcje produktów, gdzie mamy zarówno lampy wiszące, kinkiety jak i lampy stołowe w tym samym designie. Dzięki temu możemy wybrać cały komplet lamp, który po zamocowaniu w mieszkaniu, będzie ładnie ze sobą zgrany. Komplety nigdy nie zawodzą i zawsze wyglądają ze sobą dobrze. Nie musimy się więc bać, czy na pewno kupione lampy razem będą dobrze wyglądać. A nawet można taki zabieg uznać za bardzo stylowy.

​Nowoczesne lampy Lemir

A co z nowocześnie urządzonymi mieszkaniami? Tutaj stawia się często na wyraźne akcenty kolorystyczne. Nawet na zastosowanie różnorodnych materiałów czy odmienność faktur. Warto więc ten styl wzbogacić o lampy Lemir w stylu nowoczesnym. Co dokładnie wyróżnia takie oświetlenie? Nowoczesne lampy mogą przyjmować geometryczne kształty, które nie mają zbyt wielu ozdób i po prostu spełniają swoją funkcję. Ale też mogą to być lampy, które mają metalowe klosze o barwie miedzi czy złota, połączone z czernią lub stalą. Także lampy, przypominające małe reflektory z powodzeniem można nazwać nowoczesnym oświetleniem.

​Żyrandol Lemir – hit czy przeżytek?

Kupując lampy Lemir, możemy się zastanawiać, czy żyrandole są nadal modne. Odpowiedź na takie pytanie jest prosta. Oczywiście, że lampy wiszące są modne! Przez to, że mają tak dużo wzorów, kolorów czy rozmiarów, że każdy może dopasować żyrandol do swojego mieszkania. Dostępne są nie tylko modele, które do złudzenia przypominają tradycyjne świeczniki. Ale też nowoczesne konstrukcje opierające się na wygiętym metalu i surowym wyglądzie wkręconych pojedynczo żarówek. Same żyrandole jako forma lampy, są jednak nadal bardzo modne i praktyczne. Trzeba tylko wybrać ten, który będzie podkreślał charakter naszego pokoju.

​Lampy Lemir – nad czym jeszcze trzeba się zastanowić?

Przede wszystkim kupujemy lampy Lemir, aby mieć dobrze oświetlone pomieszczenie. Musimy się więc zastanowić nad kierunkiem światła, ilościom punktów świetlnych czy nawet jego barwą. Przed ostatecznym wyborem, warto przejrzeć różne kolekcje lamp, aby wybrać te, które najlepiej pasują do już zaplanowanej albo i wykonanej aranżacji wnętrza. A później pomyśleć nad tym, czy np. wolimy kinkiety skierowane w dół, czy w górę. Wbrew pozorom takie drobne szczegóły mogą ważyć na naszym komforcie. Duży wybór lamp mamy tutaj: https://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/4_lemir. Niezależnie od tego, w którą stronę chcemy skierować światło, znajdziemy odpowiednie kinkiety i żyrandole. A nawet lampy podłogowe, które pomogą oświetlić, nawet najbardziej oddalony kąt.

Dodaj komentarz